امروز: جمعه، 20 تیر 1399

سومین اردوی کشوری مقطع نهم

کمیسیون جوانان انجمن زرتشتیان کرمان


06/26 1398

در ادامه، اعضای گروه ها با یکدیگر بیشتر آشنا شدند، سپس با رنگ کردن لوگو های هر گروه که نماد امشاسپندان بود، به بنر چسباندند. پس از صرف شام، بچه ها با خواندن یک متن به سبک های مختلف و درست کردن لباس های سرپرست ها به همان سبک، شاد شب خود شروع کردند و با جمع شدن دور آتش و زدن موسیقی، این شاد شب، شور و هیجان بیشتری گرفت. و در آخر بچه ها  با حل معما شب خود را به پایان رساندند.

بچه ها صبح چهارشنبه با موزیکی شاد و انرژی بخش بیدار شدند و بعد از انجام نیایش گروهی توسط آقای بهرام خادمی، به ورزش صبحگاهی توسط خانم فریما فروهری پرداختند. در ابتدا همگی عازم باغ شاهزاده ماهان شدند. پس از گردش در باغ شاهزاده و خوردن بستنی و بحث گروهی، به سمت اردوگاه بردسیر حرکت کردند.پس خوردن ناهار(جوجه کباب که توسط خود بچه ها درست شد)، نوبت آب بازی رسید. سپس به سمت باغ فتح آباد حرکت کردند و پس از بازدید از آنجا به آتشکده بازگشتند تا شام بخورند. پس از شاد شب، بچه ها در حالی که در اطراف آتشکده دنبال جواب معما بودند، با  سورپرایزی ویژه که برای برگزاری جشن تولد برای متولدین شهریور ماه در نظر گرفته شده بود، روبرو شدند. 

شرکت کنندگان در روز پنج شنبه همانند روز قبل پس از نیایش و ورزش و صبحانه، شرکت در کلاس­ روابط اجتماعی با خانم مهرانگیز غیبی اولین برنامه آن روزشان بود. سپس برای بازی های چندگانه به باشگاه ورزشی اردشیر همتی راه افتادند. پس از بازی های هیجان انگیز و آب بازی به آتشکده بازگشتند و پس صرف ناهار و استراحت، گروه ها برای خود بلال، کباب کردند و به بحث های گروهی سازنده پرداختند. سپس به کلاس های ایستگاهی آموزنده ای با عنوان های زیر رفتند:

معرفی سازهای کوبه ای و آشنایی با ریتم: آقای فخاری

خلاقیت در موفقیت: آریانا خسروپور

آشنایی با انواع اختلال شخصیت: مهربد وخشوری

درست کردن دستبند: مهرانا آتشبند

راز شاد زیستن : خانم مهرانگیز غیبی


سپس برای شام به سالن غذا خوری رفتند و بعد برنامه شاد شب، آخرین معمای خود را حل کردند که حل این معما بچه ها را به تعدادی جعبه سوق داد.

داخل این جعبه ها، به تعداد بچه ها تکه هایی از عکس همگانی دیده می شد که شرکت کنندگان و برگزارکنندگان با چیدن این تکه ها کنار هم و درست شدن عکس، همازوری و همبستگیشان را نشان دادند.

صبح روز آخر همانند روزهای گذشته با نیایش و ورزش و صبحانه همراه بود. سپس بچه ها در کلاس کوچ کردن و مهاجرت توسط روزبه آذرگشاسبی شرکت کردند. پایان بخش اردو مراسم اختتامیه بود و به شرکت کنندگان یادگاری اهدا شد. پس از خوردن ناهار و یادگار نویسی، شرکت کنندگان برای بازگشت به خانه هایشان به همراه سرپرست هایشان راهی شدند.

دسته بندی: ---
بازدیدها: 67 نظرات: 0 نویسنده: abtin
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود